ضمانت نامه ها و توضیحات نحوه استفاده و رفع مسئولیت

 

– تنها اکانت ها و حساب هایی که با متن *ضمانتی* یا *با ضمانت* در آن ها مشخص شده است دارای ضمانت تعویض با اکانت جدید از همان محصول می باشند.

لازم  بذکر است در برخی از حساب ها(با هر تایمی) فقط اشتراک یک ماهه دارای ضمانت تعویض هستند.

 

– استفاده از اکثر حساب ها به نرم افزار تغییر آی پی نیاز دارند(چون IP کشور ایران توسط این سایت ها محدود شده است). اگر به هنگام ورود به اکانت از آی پی ایران یا نرم افزار تغییر آی پی غیر مناسب استفاده کنید که موجب مسدود شدن حساب یا لغو اشتراک شما شود، آن اکانت شامل پشتیبانی و تعویض نمی شود.

 

– محصولاتی که بصورت اختصاصی برای شما فعال می شوند (چه بر روی ایمیل انتخابی از طرف شما و چه بر روی ایمیل های انتخابی ما) چون بصورت دلاری خریداری شده اند حساسیت بیشتری نسبت به دیگر اکانت ها دارند و ممکن است سرویس های ارائه دهنده رفتار شما را مشکوک تشخیص دهند که باعث لغو اشتراک یا مسدود شدن حساب شما شود، در نتیجه قابلیت تعویض یا شارژ مجدد ندارند.

 

– حساب های کرکی تا سه ماه دارای ضمانت کارکرد تا روز آخر اشتراک هستند. به این معنی که اگر اشتراک حساب لغو شود یا توسط صاحب اصلی اکانت رمز تغییر کند، حساب جایگزین برای شما ارسال می گردد.

 

– خریداران موظف به خواندن و رعایت تمام قوانین سایت هایی حساب پولیش رو خریداری می کنند هستند و نباید از قوانین آن ها تخطی کنند. در صورت عدم رعایت و خراب شدن اکانت بازگشت وجهی انجام نمی شود.

 

– حساب های کرکی بالای سه ماه فقط 3 بار ضمانت تعویض دارند، برای مثال اگر رمز اکانت شش ماهه شما تغییر کند تا دو مرتبه در طول 6 ماه برای شما اکانت جایگزین ارسال خواهد شد.

 

– تیم اکانتی هیچ مسئولیتی در قبال آموزش استفاده از سرویس های خریداری شده را ندارد.

 

– قبل از خرید حتما سرویس مد نظر خود را از جهت نیاز به نرم افزار تغییر آی پی و یا حساسیت به آی پی خاص بررسی کنید زیرا پس از خرید وجه پرداخت شده قابل برگشت نمی باشد.

 

حتما قبل از خرید قوانین فروشگاه و راهنمای استفاده را مطالعه بفرمایید